9-Sezaryen nedenleri-Anne/Bebek Dostu Sezaryen

Hakan Çoker
300.00
  • 52 dakika isteğe bağlı video
  • 4 indirilebilir kaynak
  • 30 Gün Sınırsız Erişim
SEPETE EKLE HEMEN SATIN AL

Bu videoda sezaryen nedenlerini kesin nedenler, göreceli nedenler ve sezaryen nedeni olmayanlar olarak üçe ayrılmış bulacaksınız. Her bir sezaryen nedenini sizler içim ayrıntılı anlattık.

Yine zorunlu veya planlı sezaryen olmak zorunda kalanlar veya tercih edenler için Anne-Bebek-Baba Dostu Sezaryen kavramını ve uygulama detaylarını anlattık. Bunu tıbbi bir engel olmadığı için şartlar uygun olduğunda her doktordan isteyebilirsiniz.

Bu video şimdilik paketin son videosu olduğu için paketi tamamlamış ailelere yönelik son detaylı dökümanları da bu videoya ekledik ki bundan sonraki yolculuklarında onlara rehberlik edebilelim.

Bundan sonra  ne mi yapabilirsiniz? Öncelikle 3 uzman tarafından yapılan Keşkesiz Doğum CANLI ONLİNE kurslarımıza katılın. Böylece videolarda paylaşamadığımız her türlü alıştırma, canlandırma ve oyunlarla tanışın. İçinde nefes çalışmaları ve tüm gevşeme tekniklerinin de olduğunu hatırlatmak isterim.

Buna katılamayanlar için en azından nefes çalışmaları ve gevşeme egzersizleri için ebelerimizden birebir canlı eğitim alınız. Böylece doğumda sizi rahatlatan teknikleri öğrenin.

Artık tüm teorik bilgileri aldığınıza göre doğum yolunda çalışma zamanı...


Konuya merak duyan herkes katılabilir.