Sıkça Sorulan Sorular

1- Üye olun

2- Ücretsiz videoyu SEPETE EKLE ile ekleyin

3- SEPETE GİT butonuna basın

4-Sepete gidince ALIŞVERİŞİ TAMAMLA butonuna basın

5-Havale seçip, Adres bilgilerinizi girin ve ÖDEMEYE DEVAM ET butonuna basın

6-SİPARİŞİ TAMAMLA TUŞU ile siparişi ücretsiz tamamlayın.

7- En sonunda ÖDEME YÖNTEMİ DOĞRULANDI yazısı çıkınca köşedeki HESABIM menüsü altından EĞİTİMLERİM bölümünden seçip otomatik izleyebilirsiniz.


Bu konuda belli bir tarih kısıtlaması yok. Doğum Eğitim Video Paketini bu konuları merak ettiğiniz andan itibaren satın alıp seyredebilirsiniz. Diğer Pratik Paketi ve Keşkesiz Doğum Eğitimi Paketi için 20 hafta ve sonrası gebelikler daha iyi sonuç alınması için önerimizdir. 

Ama bir konuda sizi uyarmayı zorunlu hissediyoruz. Hamilelikte zaman çabuk geçiyor ve bir bakıyorsunuz ki 38 haftalık oluvermişsiniz ve tüm korkularınızla başbaşayız kalmışsınız. BU yüzden ilk fırsatta eğitimlerinizi tamamlayın. Bu sayede eğitim sonrası bilinçli seçimleriniz için planlama zamanınız olsun.

EVET, Hangi paketi alırsanız alın, ücret farkını ödeyerek bir üst paketi satın alabilirsiniz. Bunun için sitedeki WhatsApp hattına mesaj atabilir veya arayabilirsiniz.

Kurs sırasında doğumdaki bütün müdahaleleri ve bunların artı-eksilerini öğrenirsiniz. Hastanelerde rutin uygulanan müdahalelerden hangilerinin size uygun olduğunu tercih edecek kadar bilgi sahibi olursunuz. Bunları doktorunuzla nasıl konuşacağınız konusunda gerekli ipuçlarını alırsınız.

Ancak bunların yanında gerçekten tıbbi bir sebep oluştuğunda, sizin ve bebeğinizin yararına yapılacak bu müdahalelerde nasıl davranacağınızı öğrenirsiniz. Yani mümkün olduğunca müdahalesiz bir doğuma hazırlanırken, müdahalelerde doktorlara ve dolayısı ile bebeğinize nasıl yardımcı olacağınızı öğrenirsiniz.

Unutmayın ki herkese rutin yapılan müdahaleler kadar, müdahalelerin gerektiğinde geç yapılmasının da istenmeyen negatif sonuçları olur.

Eğer sağlık çalışanı, doğum eğitmeni, doula, psikolog iseniz  sadece VİDEO PAKETİ'ni satın alabilirsiniz. Diğer paketlerde canlı Zoom eğitimleri olduğu için sadece ailelere yöneliktir.

Bu eğitim videoları sayesinde;

1- Gebelerinizin aldığı eğitimin içeriğini görme şansınız var.

2- Doğum eğitiminde kullanılan eğitim dilini öğrenme şansınız var.

3- Eğitim videolarında bilinçlenen ailelerle daha güvenli iletişim kurma imkanı var.

4- Eğitim sonrası ailelerin kritik kararlarda aktif katılımını sağlama imkanınız var.

5- Doğum eğitmeni iseniz eğitiminizi bu videolarla birlikte zenginleştirme ve teorik bilgilerden artan zamanla nefes ve gevşeme çalışmalarına daha fazla zaman ayırma şansınız var.