KATEGORİLER
EĞİTİM ARA
Dr. Hakan Çoker
VİDEO PAKETİ Tüm Doğum Eğitim Videoları
Bu pakette Keşkesiz Doğum Eğitimi içinde anlattığımız tüm teorik eğitim videolarına ulaşabilirsiniz.
%40
indirim
3000.00
1800.00
Dr. Hakan Çoker-Doğum Eğitmenleri
ÖZEL PRATİK PAKETİ Doğum Eğitim Videoları + Nefes ve Gevşeme Çalışmaları(özel birebir eğitim)
Tüm doğum eğitim videolarına uzman eğitmenlerimizle canlı online nefes ve gevşeme çalışmaları eklenmiştir. Canlı dersler grup değil birebir özel ders şeklinde yapılır. İndirilebilir kaynak sayısı arttırılmıştır.
Dr. Hakan Çoker - Uzm. Psk. Neşe Karabekir - Ebe Serpil Varlık - Doula Sibel Esenalp
KEŞKESİZ DOĞUMA HAZIRLIK EĞİTİMİ (Online)
2010 yılından beri geliştirilerek yapılan Uluslararası Keşkesiz Doğuma Hazırlık Eğitimi orijinal tam programıdır. 4 uzman ile canlı zoom grup eğitimlerdir.
Dr. Hakan Çoker
1-Doğum Ağrılı Olmalı mı?
Ağrılı doğum yapan tek memeli insandır. Oysa bedeninizde hiçbir kas ağrılı çalışmaz. Rahim doğum yaparken neden ağrısın ki? Bu video ile doğuma bakış açınız tamamen değişecek ve ağrısız doğum kavramını detayları ile öğreneceksiniz.
Dr. Hakan Çoker
2-Doğumun Başlangıç Bulguları
Bu videoda doğum başlangıç bulgularını, yaklaşan doğum bulgularını ve güvenlik içinde ne zaman hastaneye gitmeniz gerektiğini konuşuyoruz.
Dr. Hakan Çoker
3-Bebekler Nasıl Doğarlar?
Kemik pelvis yapınız, bebeklerin buradan nasıl kolayca geçtiğini öğrenin. Bebeğinize ve bedeninize güvenin.
Hakan Çoker
4-Doğumun Aşamaları
Artık doğumun aşamaları size sürpriz olmasın. Doğumun aşamalarını bilen anneler doğumlarını çok daha sağlıklı ve güvende yaşıyorlar.
Hakan Çoker
5-Doğumun hormonları; Onlarsız olmaz
Doğal doğumda hangi hormonlar salgılanıyor ve görevleri nelerdir? Bu hormonları ve çalışma prensiplerini öğrenerek daha sağlıklı, güvenli ve kolay doğum yapabilirsiniz.
Dr. Hakan Çoker
6-Bebekler doğumda yalnız kalmasınlar
Doğumda bebeklerinizin ihtiyacı nedir ve buna kavuşabilecekler mi? Doğum anınında nelere dikkat etmelisiniz? Bebek bakımı şart mı?
Uzm. Psk. Neşe Karabekir
7-Gebelik ve Doğum Psikolojisi
Doğumda hem anne hem de bebek birlikte büyük bir yolculuktan geçerken yaşadıkları derin tecrübeleri ve güvenli Ann-bebek bağlanma yollarını konuşuyoruz. Doğumun psikolojisi geleceğin ilk çıkış noktasıdır.
Dr. Hakan Çoker
8-Doğumdaki müdahaleler
Doğumdaki müdahalelerin tümünü bu videoda konuştuk. Doğumda rutin yapılması gereken müdahale var mı? Gerekli durumlar nelerdir ve siz nasıl yardım edebilirsiniz?
Hakan Çoker
9-Sezaryen nedenleri-Anne/Bebek Dostu Sezaryen
Sezaryen nedenlerini ve çeşitlerini bu videoda bulabilirsiniz. Anne-Bebek-Baba Dostu Sezaryen nedir ve nasıl yapılır yine bu videonun önemli konusudur.
Dr. Hakan Çoker
10. Doğum pozisyonları ve ıkınma
Doğumda yatağa bağlı kalmak ağrıyı arttırır. Pozisyon seçeneklerinizi ve ıkınma tekniklerini öğrenin ve daha rahat doğum yapın.